O nás

Elegantní, třpytivé, zářivé… to jsou šperky Gioielli. Zvýrazní krásu i podmanivost žen a dodají sebevědomí v každé situaci. Nádherné krystaly Swarovski umocní přirozený půvab a zajistí pocit výjimečnosti. Všichni občas zapomeneme na svoje vlastní sny a přání. Připomeňte si je pomocí našich šperků a proměňte i běžný den ve výjimečný.

Na našem e-shopu nabízíme výhradně šperkovní stříbro (925/1000) s povrchovou úpravou, které je garantováno puncovní značkou u všech nabízených stříbrných produktů. Povrchová úprava z ryzího stříbra (999/1000) zajistí jejich maximální lesk a kvalitu.

Itálie – země zalitá sluncem a kolébka módy, která nepřestává inspirovat všechny, kdo ji alespoň jednou v životě navštívili. Ano, i nás inspirovala k založení tohoto eshopu a pojmenovat ho tak, jak Italové nazývají ve svém zvukomalebném jazyce šperky – gioielli [džojeli].

Jak vyjádřit lásku k ženě lépe než úchvatným šperkem od Gioielli, který je zárukou kvality a oslavy krásy našich drahých poloviček. Udělejte své ženě radost jako poděkování za vše, co pro nás muže dělají, čím pro nás jsou či mohou být. Neexistuje snad žádná žena, kterou by nepotěšil klenot, jenž ozdobí a podtrhne její ladnost a rozzáří úsměv, nejen o Vánocích.

Nezapomínáme ani na ty nejmenší, pro které máme připravenou speciální kolekci dětských šperků, jenž promění každou holčičku v pohádkovou princeznu. 

Posláním značky Gioielli je šířit krásu, radost, lásku a oslavovat život. Udělat svět o něco hezčí s našimi pečlivě vybranými produkty. Jejich poznávacím znamením jsou stříbrné šperky ozdobené třpytivými kamínky a nenapodobitelnými odlesky kamenů Swarovski.

Náš cíl bude splněn, pokud Vy budete spokojeni a budete s k nám rádi vracet.

Tým Gioielli